بسم الله الرحمن الرحیم

ضروری وصال 40

تحمل سختی ها، اراده ای پولادین می خواهد و هدفی والا. تحصیل علم یکی از این اهداف است که برای آن خانواده ها هر مشقتی را تحمل می کنند. در این شهر و شاید در همسایگی ما خانواده هایی ساکنند که تنها یاور و پناهشان خداست و اگر کمک های نیکوکاران خداباور نباشد، گذران امور روزمره زندگیشان، بسیار سخت خواهد بود. ادامه تحصیل فرزندانشان، با یاری های مومنانه هموطنان بهتر خواهد شد که اگر چنین نشود، سرنوشتشان ترک تحصیل است و پدیده ای به نام کودکان کار.

گرانی لوازم التحریر، قدرت پایین خرید و … برای  اغلب خانواده های کم برخورداری که در این روزگار با سختی ها دست و پنجه نرم می کنند، راه چاره ای جز مراجعه به مکانی مطمئن جهت دریافت کمک از نیک اندیشان برای آنها باقی نگداشته است. هزینه ای بالغ بر 400,000,000 ريال برای تامین هزینه های تحصیلی 630 نفر از دانش آموزان این موسسه در مقاطع مختلف تحصیلی (ابتدایی، متوسطه اول و دوم، دانشگاهی) شامل شهریه و ثبت نام، لوازم التحریر، لباس و کفش، کیف و کتاب و … خادمان محرومان را بر آن داشت تا این امر را با شما خیراندیشان همراه خیریه در میان گذاشته و یاری های نقدی و غیرنقدی شما را چشم به راه باشد.

سرمایه گذاری در این مورد همچون کشاورزی است که از هر دانه، صدها دانه برداشت می کند؛ « مَثَلُ الَّذِينَ يُنْفِقُونَ أَمْوَالَهُمْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ كَمَثَلِ حَبَّةٍ أَنْبَتَتْ سَبْعَ سَنَابِلَ فِي كُلِّ سُنْبُلَةٍ مِائَةُ حَبَّةٍ؛ كساني كه اموال خود را در راه خدا انفاق مي‏كنند، همانند بذري هستند كه هفت خوشه بروياند، كه در هر خوشه، يكصد دانه باشد. سوره بقره، آیه 261».

توفیق همراهی با نیازمندان آبرومند، لطفی از جانب خدای سرمدیست که هر کس را شامل حال نمی شود؛ باشد که از الطاف سخاوتمندانه حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام برخوردار شده و لبخندی بر لبان فرزندانی مشتاق علم بنشانیم.

تقدیم محبت با کد 80

بازدیدها: 43

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

14 + دوازده =

فهرست