بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا بقیة الله فی ارضه ارواحنا فداک

 

پس از اعلام شرایط بحرانی سرپناه نیازمندی در «ضروری 29» سایت موسسه و اطلاع رسانی از راه ­های موجود و مشارکت نیکوکاران ارجنمد در همراهی با این خانواده، فاز اول عملیات ساختمانی شروع و تا آماده سازی برای نصب عایق رطوبتی بام پیش رفت.

در فاز دوم، عایق رطوبتی پشت بام نصب گردید. سیمان کاری دیوارها، موزاییک فرش، گچ­کاری (سفید کاری) تکمیل شد. مقاوم سازی برخی از قسمت­ های بنا و اجرای سقف کاذب در راهروها، سرامیک کاری آشپرخانه و تجهیز کامل سرویس بهداشتی از دیگر فعالیت­ های انجام شده بود. لوازم مورد نیاز برق کشی ساختمان نیز از مشارکت­ های خیرخواهانه خریداری و با نصب آنها عملیات ساختمانی به مرحله پایانی خود رسید.

در این عمل خداپسندانه که با مدیریت موسسه خیریه نیک گستر وصال در جذب کمک­ های مردمی و تامین نیروی کار انجام گرفت، گروه جهادی بسیجیان محله شاهنامه، گروه خیّرین مردمی امام محمد باقر علیه السلام، خیریه دستان سبز، خیریه گره­ گشا نیز در خرید مصالح و تامین نیروی کار و همچنین فردی نیکوکار در خرید و نصب سرامیک آشپزخانه مشارکت داشتند که به سهم خود از ایشان قدردانی می­گردد.

اجر تمامی بانیان خیر در این امر خداپسندانه که لبخندی را بر لبان پدری بیمار و فرزندانش نشاند و گردی از چهره دردمندشان زدود تا از سرمای پیش ­رو در امان بمانند و سرپناهی داشته باشند با سید الشهداء علیه السلام و دعای خیر پدری که علاوه بر بیماری قبلی و سکته مغزی با جواب مثبت آزمایش­ سرطان کبد روبرو شده است بدرقه راه گرامیانی باد که این خانواده را در این شرایط بحرانی رها نکرده و در تامین هزینه­ های جاری درمانی ایشان مشارکت کنند. طلب سلامت از حی توانا، توشه راهتان باد.

توفیق روزافزون همراهی با نیازمندان را از خدای سرمدی خواستاریم. انشاالله

99/6/24

 

خانه نیازمندان

 

خانه نیازمندان

بازدیدها: 91

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نه − 4 =

فهرست