بسم الله الرحمن الرحیم

زندگی مسیری پرفراز و نشیب است که پستی و بلندی­های آن خوشی و ناخویشی­ها را به همراه دارد؛ گاه غلبه یکی از این دو کفه زندگی، خانواده را در تنگناهای سختی قرار می­دهد.

نگهداری از فرزندان مسئولیتی سنگین بر دوش والدین است و معلولیت آنها، تلاش مضاعف والدین را می­طلبد. رسیدگی، نظافت و تهیه مایحتاج آنها کاری بس دشوار است که همکاری والدین را می­طلبد که هر یک از انجام وظایف خود ناتوان باشند، باری مضاعف بر دوش دیگری است. مادری فداکار دارای 5 فرزند که دو نفر آنها معلولیت جسمی دارند، وظیفه نگهداری از همسری از کارافتاده و معلول را نیز برعهده دارد. رعایت نظافت و تمیزی فرزندان و همسر معلول در شستشو و آبکشی لباس­ها با دست، وی را با مشکلات زیادی مواجه کرده است. شستن مدام لباس، نیاز به تهیه ماشین لباسشویی دارد تا آسایشی برای دستان خسته این همسر ازخود گذشته باشد.

خادمان محرومین در این موسسه بر آن شدند تا با همراهی نیک اندیشان همراه خود که در تمامی مراحل سخت زندگی، مددکار نیازمندان بوده­اند به این فرمایش مولای خود، حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام که فرمود: «مَن فَرَّجَ عَن مُؤمِنٍ فَرَّجَ اللهُ عَن قَلبهِ یَومَ القِیامَةِ؛ هر کس گِرِه از کارِ مؤمنی بگشاید (و غمی را از او بزداید)، خداوند هم در قیامت، کار بسته او را می­گشاید (و اندوهش را می­زداید)»[1]جامه عمل بپوشانند و نیاز این خانواده را در تهیه ماشین لباسشویی برآورده کنند.

توفیق عمل به فرمایش امام علیه السلام و دستگیری از نیازمندان دو وزنه سنگین در کفه اعمال روز رستاخیز است که پاداشش را فقط خدای کریم عهده­دار است؛ چنین پاداشی را برایتان آرزومندیم. انشاالله.  99/4/17

[1]. اصول کافی، ج 2، ص 200.

بــا سپاس از خداوند متعال و تقدیر و تشکر از شما نیکو کاران محترم که در تمامی عرصه ها همراه و همگام خادمان خیریه ایستاده اید. مورد فوق با اهداء یک دستگاه لباسشویی دوو Daewoo توسط نیکوکار محترم برادر حمید کرمی فراهم گردید . خداوند را شاکـریم بابت الطاف بیـکرانش و بابت همـراهی شمـا نیک اندیشان خدا باور اجرتان با خدایتان باد.99/8/1

Visits: 54

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پنج × یک =