بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا صاحب الزمان ارواحنا فداک

ماه شعبان که به نیمه می رسد، گویی جهان رنگ و بویی دیگر می گیرد و زمین و زمان دوباره نو می شود. در این ایام که مقارن شده است با بهار طبیعت، میلاد یگانه امام حیّ و بهار جانان، حضرت حجت بن الحسن ارواحنا فداه شور و شعفی دیگر در دل زمینیان برپا می کند.

موسسه خیریه نیک گستر وصال به برکت این مولود فرخنده طی دو روز26 و 27 اسفند ماه 1400 اقدام به برپایی دو ایستگاه شادمانی در مقابل موسسه و خیابان امام خمینی رحمت الله علیه نمود. در این برنامه که با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام گرفت برنامه های متنوعی همچون پخش مدیحه سرایی از مداحان کشور، پذیرایی با شکلات،  شیرینی و شربت، اجرای گروه سرود گوهر یازدهم علیه السلام، شعرخوانی جوانان و نوجوانان، مداحی، برگزاری مسابقات میان حضار توسط مجری، و … به اجرا در آمد.

همچنین جهت اعتلاو آشنایی بیشتر مراجعان با وجود مقدس امام زمان علیه السلام غرفه فرهنگی در این ایستگاه دائر گردید که به برپایی مسابقات مختلف نیمه شعبان، کتابخوانی، پخش پوستر و بروشورهای مهدوی و اهدای جوایز اقدام نمود. پاسخ به سوالات و سخنرانی روحانیان محترم طی چند مرحله با مدت زمان کم در موضوعات شناخت امام، وظایف منتظران، اعتماد به امام و … از دیگر برنامه های آنان بود.

نورافشانی شبانگاهی بر شادی مومنانه منتظرانی افزود که با گرمای حضورشان بر هوای سرد آخر سال چیره شدند.

نیک اندیشانی که قصد مشارکت در امور فرهنگی خانواده­ها را دارند می­توانند همراهی­های خود را با کد 9 به حساب خیریه واریز نموده و خود را در اجر معنوی آن شریک کنند.

نگاهی پر از مهر و عطوفت مهدوی ارواحنا فداه از ساحت قدس خدای سرمدی برای تمامی خادمان، محبان و شیفتگان کویشان آرزومندیم.

بازدیدها: 205

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نوزده − 3 =

فهرست