بسم الله الرحمن الرحیم

السَّلاَمُ عَلَيْكَ يَا وَعْدَ اللَّهِ الَّذِي ضَمِنَهُ‏ (عجل الله فرجک)

ارزاق:

حضرت على(علیه السلام)  به نیازمندان و مردم احسان و مهربانى مى کرد و آنها را از تفضل و الطاف بى کران خود بهره مند مى ساخت. آسایش خود را فداى سامان دادن به امور مستضعفین و بینوایان نموده بود. گویى خداوند وجود او را وقف سامان دهى و رسیدگى به کار دردمندان و مستمندان نموده است.

یک قــــــطره اشــــــک یــــــتــــــیم کافى بود که زانوان او را خم کند و بدنش را به لرزه درآورد، همان زانویى که در برابر قهرمانان عرب در جنگ ها خم نشد و همان بدنى که در برابر حوادث کمرشکن، چون کوه سخت استوار بود. او همواره در شب هاى تاریک، آرد و نان و غذاهاى دیگر را بر دوش مى گرفت و به خانه فقرا مى برد، آنها را سیر می کرد، به راستى که قلم و بیان از توصیف عظمت احسان و ضعیف نوازى و همدردى حضرت على(علیه السلام) با دردمندان و بینوایان, عاجز است.

در میان جمع ما نیز هستند کسانی که از تهیه مایحتاج اولیه زندگی و خورد و خوراک درمانده اند. در این میان یتیمان و فرزندانی هستند که گاه با یک ظرف غذا اشک شوق از چشمانشان جاری می شده و دعاگوی بخشندگان هستند.

موسسه خیریه نیک گستر وصال با عنایت به ضروری بودن نان و ارزاق در زندگی خصوصا برای افرادی که از بضاعت کمتری برخودار هستند، اقدام به تهیه و توزیع نان شب و ارزاق اعم از حبوبات و برنج و گوشت و مرغ و تخم مرغ و… نموده است. در این طرح علاوه بر مددجویان تحت پوشش موسسه به افرادی که به صورت موردی به این موسسه مراجعه کرده و یا به کمک و اطلاع رسانی مومنین دردشناس به صورت موردی شناسایی می گردند بسته های حمایتی ارزاق را در قالب نان شب و ارزاق هدیه می نماید.

شما نیک اندیشان گرامی، نیز می توانید با هر میزان توان مالی و به هر اندازه به صورت نقدی و غیر نقدی در تامین ارزاق مشارکت نمایید.

به امید آنکه سیر کردن گرسنه ای ره توشه ای برای قبر و قیامتمان باشد، ان شاء الله .

جهت هماهنگی  و ا طلاعات بیشتر با شکاره تلفن 32288051-051 داخلی 29 تماس حاصل فرمائید.

معاونت تامین کالا – برادر سید محمدحسین واعظ پور – همراه : 09152667466

بازدیدها: 239

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دوازده + نوزده =