طرح جویندگان دانش

طرح جویندگان دانش

بسم الله الرحمن الرحیم
رسول خدا صلی الله علیه و آله در اهمیت کسب دانش میفرمایند:
وقتی مرگ جوینده دانش فرا رسد و او در این حال باشد شهید مرده است.
(کنز العمال- روایت ۲۸۶۹۳)
علم آموزی و کسب معرفت و شناخت نشانه های الهی در سایه ی کسب علوم مختلف، امریست که همواره مورد تاکید اولیای الهی و موجب خوشنودی خدای متعال است.
در این راستا خیریه نیک گستر وصال از بدو تاسیس در زمینه اعانت تحصیلی اقدام به مساعدت افراد نیازمند نموده است و تمام توان خود را به کار گرفته تا کسی بخاطر عدم توانایی مالی و مشکل در تامین هزینه های تحصیلی از کسب علم باز نماند.
مساعدت های تحصیلی خیریه نیک گستر وصال محدود به دوره تحصیلی خاصی نیست و از دوران مهد تا دانشگاه استمرار داشته و کمک های تحصیلی در موارد مختلف به افراد نیازمند محصل ارائه میدهد.
این کمک ها شامل کمک های نقدی و غیر نقدی در زمینه ی تامین هزینه های مدرسه،هزینه های سرویس،لباس فرم،کتاب،بیمه،کلاس های تقویتی،هزینه های پایان نامه دانشگاه،کلاس های تکمیلی،کتب کمک درسی،تامین لوازم التحریر و... میباشد.
امید است تا روزی برسد که در این شهر و در هیچ کجای میهن عزیز اسلامیمان کسی به سبب مشکلات مالی از تحصیل باز نماند که همانا کسب علم از مهمترین عوامل خوشنودی خدای متعال و اهل بیت علیهم السلام میباشد. باشد که با مساعدت های شما خیرین و نیکوکاران گرامی این مهم بیش از گذشته موجبات تأمین منابع تحصیلی عزیزان مستمند را فراهم آورد انشاالله

موسسه خیریه نیک گستر وصال پذیرای کمکهای نقدی  و غیر نقدی شما جهت یاری دانش آموزان و دانشجویان نیازمند تحت پوشش خود می باشد.

شماره حساب بانک ملی ۰۱۰۹۶۵۴۳۴۳۰۰۵ / شماره کارت ۳۶۱۳-۹۹۵۰-۹۹۱۸-۶۰۳۷

شماره شبا: ۰۵-۳۴۳۰-۹۶۵۴-۰۰۱۰-۰۰۰۰-۰۱۷۰- IR

برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۵۱۳۲۲۸۸۰۵۱ و ۰۵۱۳۲۲۱۹۷۶۰ تماس حاصل نمائید.

معاونت اعانات/ واحدجویندگان دانش

دانش آموزان برتر وصال در سال تحصیلی 97-98

بازدیدها: ۴۱۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + شش =