مَثَلُ الَّذِینَ یُنْفِقُونَ أَمْوَالَهُمْ فِی سَبِیلِ اللَّهِ کَمَثَلِ حَبَّهٍ أَنْبَتَتْ سَبْعَ سَنَابِلَ فِی کُلِّ سُنْبُلَهٍ مِائَهُ حَبَّهٍ ۗ وَاللَّهُ یُضَاعِفُ لِمَنْ یَشَاءُ ۗ وَاللَّهُ وَاسِعٌ عَلِیمٌ

مَثَل آنان که اموالشان را در راه خدا انفاق می کنند، مانند دانه ای است که هفت خوشه برویاند، در هر خوشه صد دانه باشد؛ و خدا برای هر که بخواهد چند برابر می کند و خدا بسیار عطا کننده و داناست. (بقره/۲۶۱)

 

کمک های نقدی که بصورت پیوسته و مشخص به خیریه نیک گستر وصال اهدا می گردد تحت عنوان طرح حمایت مالی دریافت و مورد استفاده قرار می گیرد:

طرح حمایت مالی خیریه نیک گستر وصال

  • فراهم نمودن زمینه مناسب جهت برنامه ریزی ثابت ، منظم و مشخص برای نیکوکاران محترم در خصوص کمک به نیازمندان واقعی
  • برنامه ریزی طولانی مدت برای افزایش خانواده های تحت پوشش و خدمات قابل ارائه به آنان

بدیهی است یکی از بخش های مورد اهتمام هر خیریه ای درنظر گرفتن منابع غنی و ماندگار مالی برای ادامه و توسعه راه پر خیر و برکت خدمت به محرومین می باشد. در این راستا خیریه نیک گستر وصال اقدام به زمنیه سازی مناسب برای ثبوت و نظم مشخص برای برادران و خواهران ایمانی با طراحی فرمهای مشخص، نموده که در این فرمها ، نیک اندیشان محترم خواستار می شوند در دوره زمانی مشخص و متناوب مبلغ احسان خود را به خیریه پرداخت نمایند.

لذا خیرخواهان محترم می توانند هر ماه مبلغ مورد نظر خود را برای مصارف حمایت مالی بصورت حضوری یا با واریز بحساب بانک ملی به شماره :   ۰۱۰۹۶۵۴۳۴۳۰۰۵ و شماره کارت  ۳۶۱۳-۹۹۵۰-۹۹۱۸-۶۰۳۷  و شماره شبا: ۰۵-۳۴۳۰-۹۶۵۴-۰۰۱۰-۰۰۰۰-۰۱۷۰- IR از خیر و برکت این امر عظیم برخوردار باشند.

برای دریافت و تکمیل فرم حمایت مالی کلیک نمایید و یا با ما تماس حاصل نمایید، تا با توجه به شرایط شما آن را در دسترستان قرار بدهیم.

یکی از امتیازات طرح حمایت مالی خیریه نیک گستر وصال این است که هر فردی می تواند در هر مکان و زمان که باشد با واریز مبلغ به حساب این موسسه موجبات رفع مشکلات نیازمندان را تسهیل و ذخیره ای نیز برای آخرت خویش فراهم آورند.

یاری سبزتان برای موارد ذیل کاهش نیازمندی‌ها را به دنبال خواهد داشت :

معیشت روزانه                             نان شب

 لوازم زندگی                                تهیه جهیزیه

 درمان بیماران                             کمک برای مسکن

 اشتغال و کار                               بهبود وضعیت ایتام

 و…

 

 

معاونت اعانات-واحد حمایت مالی

بازدیدها: ۵۶